/
         
    Olej SYNTEKO NATURAL 1608
    Synteko Natural je bezrozpouštědlový vytvrzující olej na bázi alkydů pro ošetření nově zbroušených nebo již dříve olejem napuštěných dřevěných podlah. Má vynikající vydatnost (3x vyšší než běžné oleje).
Velmi vysoká odolnost proti opotřebení předurčuje tento olej k použití především v komerčních prostorách jako jsou kanceláře, obchodní domy, muzea a další prostory, v nichž je tato odolnost vyžadována. Vzhledem k velmi nízkému obsahu emisí je vhodný i do bytového sektoru včetně dětských pokojů. Synteko Natural je určen k povrchové úpravě dřevěných i korkových podlah, jakož i dřevěných schodišť, dveřních prahů, okenních parapetů a laviček.
Výrobce:
Schonox s.r.o.
Škrobárenská 482
617 00 Brno
www.synteko.cz
    Lak Tango Primer
je v rámci nětěrového systému schválen pro vnitřní prostředí. Je certifikován pro stavebnictví. AO č. 246. Splňuje podmínky EN 71, část 3-bezpečnost hraček. Migrace určitých prvků. ČSN EN ISO 9001-2001
   
Výrobce:
Bulding Plast, spol.s.r.o.
Nádražní 786
Chlumec nad Cidlinou,
503 51
www.barvy-sokrates.cz
    Lak Sokrates Tango
je certifikován pro stavebnictví a splňuje podmínky Hlavního hygienika ČR pro vnitřní prostředí A.O. č. 246. Splňuje podmínky EN 71, část 3-Bezpečnost hraček. Migrace určitých prvků. Splňuje dle ČSN 74 45 07 podmínky protizkluznosti za sucha i mokra. Splňuje podmínky vyhlášky č. 137(1998 SB.§ 3e). Je 100% čistý polyuretanový lak na parkety pro vnitřní prostředí. NEOBSAHUJE ORGANICKÁ ROZPOUŠŤEDLA.
 
   

Další laky, které používáme při naší práci: Bona, Synteko, Uzin, Schonex, Pallman, Thomsit, Bralep či Soudal.